KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9758125
nr 975 8125
Färgetsning
signerad, Stockholm, motivet: 24x32
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:48:11
24/8 19:43:11
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv